Albümler
E-Albüm Print Email
Olağan Genel Kurul 2010
Olağan Genel Kurul 2010
13 Mart 2010 tarihinde Taksim The Marmara Otelinde  gerçekleştirdiğimiz Olağan Genel Kurulumuzdan görüntüler.
E-Dergi: Balta Limanı
E-Dergi: Balta Limanı

İstanbul Üniversitesi Genel Sekreteri Yusuf AKÇA'nın Balta Limanı Tesislerindeki ev sahipliğiyle gerçekleştirilen akşam yemeğinden görüntüler.

E-Dergi: İzmir Ofisimiz
E-Dergi: İzmir OfisimizMOMDER İzmir Şubemizin ofis açılışından görüntüler.
E-Dergi: The Marmara Balosu
E-Dergi: The Marmara Balosu
13 Mart 2010 tarihinde İstanbul The Marmara Otelinde gerçekleştirilen kokteyl ve balomuzdan görüntüler.
E-Dergi: Kartepe
E-Dergi: Kartepe

Maliye Okulu Mezunları Derneği İstanbul Şubesi
Greenpark Kartepe Resort Otel -İzmit Kartepe, 23-24 Mayıs 2009

E-Dergi: Hidiv Kasrı
E-Dergi: Hidiv KasrıMaliye Okulu Mezunları Derneği İstanbul Şubesi tarafından 27.07.2007 günü Beykoz sırtlarında yer alan Mihrabad Korusu-Hidiv Kasrı'nda dünyanın incisi Boğaz'ı gözler önünde seren manzarası ile neşeli bir kahvaltı gerçekleştirildi.
E-Dergi: Kafes Garden
E-Dergi: Kafes Garden2008 Yılı Etkinlikleri kapsamında Şube Yönetimimiz tarafından organize edilen güz kahvaltısı, İstanbul'un yazdan kalma günlerinden 2 Kasım 2008 pazar sabahı Dünyanın incisi Boğaz'ın en güzel mekanlarından Kuruçeşme Kafes Garden'da gerçekleştirildi.
E-Dergi: Les Ambassadeurs
E-Dergi: Les AmbassadeursMaliye Okulu Mezunları Derneği İstanbul Şubesi, 23 Ocak 2009 cuma akşamı Bebek Oteli Les Ambassadeurs Restaurant'ta coşku dolu bir akşam yemeği düzenledi.

Cumhuriyet devrinde Maliyemiz, üstünde çok çalışılmış bir konudur. Yüzyılların aksaklıklarının giderilmesi ve zamanın getirdiği esasların yerleştirilmesi, büyük emeklerle olmuştur ve daha çok emeklere ihtiyaç vardır.  Maliye Okulu gençlerinin, Maliyemizi ehliyetle işletip ilerleteceklerine inanıyorum. 06 Şubat 1947 İsmet İNÖNÜ