Güz Kahvaltısı

2008 Yılı Etkinlikleri kapsamında Şube Yönetimimiz tarafından organize edilen güz kahvaltısı, İstanbul'un yazdan kalma günlerinden 2 Kasım 2008 pazar sabahı Dünyanın incisi Boğaz'ın en güzel mekanlarından Kuruçeşme Kafes Garden'da gerçekleştirildi. Kahvaltı programımıza katılımın fazlalığı, hem kentin yoğunluğundan bir araya gelemeyen mezunların buluşmasına hem de projelerimizi aktararak destek toplamamıza önayak oldu.

Onursal Başkanımız Sayın Mehmet KAYA'nın neşeli ve sıcak sunumuyla başlayan kahvaltıda, İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Sayın Mehmet KOÇ ve Şube Başkanımız Sayın Celal ÇELİK birer konuşma yaptılar.

Güz kahvaltımıza İstanbul'daki mezunlarımızın yanısıra Konya ve Sakarya illerinden katılımlar hepimizi son derece mutlu etti.

Cumhuriyet devrinde Maliyemiz, üstünde çok çalışılmış bir konudur. Yüzyılların aksaklıklarının giderilmesi ve zamanın getirdiği esasların yerleştirilmesi, büyük emeklerle olmuştur ve daha çok emeklere ihtiyaç vardır.  Maliye Okulu gençlerinin, Maliyemizi ehliyetle işletip ilerleteceklerine inanıyorum. 06 Şubat 1947 İsmet İNÖNÜ