MOMDER Genel Merkezi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana, tüm mezunlarımıza her platformda ulaşmayı, Maliye Okulu ruhunu hep birlikte yaşamayı, ayrıca her ortamda Okulumuzun değerini, Ülkemiz için önemini ve gerekliliğini vurgulamayı hedefledik.

 
 

 Bültenlerin içeriğini tam ekran boyutunda görmek için yukarıdaki alanın sağ altındaki Ekran Resmi 2018 12 07 02.10.58 simgesine tıklayınız

Bundan böyle, teknolojinin sağladığı fırsat ve kolaylıklardan da yararlanarak size aylık bültenlerimizle erişmek, yurdun dört bir yanına dağılan mezunlarımız hakkında haberler vermek, etkinliklerimizi zamanında duyurarak katılımınızı en üst düzeyde sağlamak istiyoruz. Bu amaçla, Derneğimiz kayıtlarında e-posta adresi olan mezunlarımıza aylık bültenlerimizi göndermeye başladık. Ancak bazı mezunlarımızın e-posta adreslerinin aktif olmadığı nedeniyle ilgili sunucular tarafından kabul edilmediğini üzülerek belirtmek isteriz. Umarız sözkonusu eksik bilgiler en kısa zamanda Derneğimize -aşağıdaki formdan- ulaştırılır.

Bültenimiz size ulaşmadıysa ve ayda bir kez edinmek isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurup Derneğimize iletiniz.

Bu iletişimimizin, Oral LEVENDER (1958) ağabeyimizin de söylediği gibi, "iki kişi kalana kadar" ve katkılarınızla sürmesini dileriz.

Hep birlikte, daha iyiye ulaşmak için, lütfen öneri ve eleştirilerinizi, ayrıca mezunlarımız ile paylaşmak istediğiniz anı, şiir, öykü ve makalelerinizi  sabırsızlıkla  Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız .

Yarınınız bugününüzden iyi olsun.MO tpDamga Logo

Maliye Okulu Mezunları Derneği
Yönetim Kurulu a.

Ahmet KAYA
Genel Başkan

 


 
 

.

Ücretsiz Bülten Kayıt Formu
Adınız *
Soyadınız *
Okulunuz *
Mezuniyet Yılınız *
E-Posta Adresiniz *
Bülten istiyorum
.
 

mo damga

Cumhuriyet devrinde Maliyemiz, üstünde çok çalışılmış bir konudur. Yüzyılların aksaklıklarının giderilmesi ve zamanın getirdiği esasların yerleştirilmesi, büyük emeklerle olmuştur ve daha çok emeklere ihtiyaç vardır.  Maliye Okulu gençlerinin, Maliyemizi ehliyetle işletip ilerleteceklerine inanıyorum. 06 Şubat 1947 İsmet İNÖNÜ