Son Haberler

{xtypo_rounded2}
Ata Ulku 2
 
23 Nisan’ı kutlamak demek, Ulusal Egemenlik yolunda atılan ilk adımı kutlamak demektir.
Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün çocuklara duyduğu sarsılmaz güvenin ve büyük sevginin ifadesi olarak armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımızın 101. Yılı Kutlu Olsun

Devamını oku...

 

MOMDER Olağan Genel Kurulumuz Bugün Gerçekleştiriliyor

Sevgili ve Saygıdeğer Mezunlarımız,

 

Derneğimizin pandemi kararları nedeniyle ertelenen Olağan Genel Kurul toplantısının Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezinde, 21/03/2021 Pazar günü saat 13:00'de salt çoğunluk sağlanamadığından çoğunluk aranmaksızın 28/03/2021 Pazar günü aynı saat ve yerde aşağıdaki gündemle yapılıyor. Genel kurul toplantısına ilişkin tarih, yer, saat ve gündem bilgileri Derneğimizin internet sayfası (www.maliyeokulu.org.tr) yoluyla üyelere duyuruldu.

 

Olağan Genel Kurul Gündemi

1) Katılan üyelerce hazirun listesinin imzalanması,

2) Başkanın açılış konuşması,

3) Divan heyetinin seçilmesi,

4) Gelir-Gider durumu ve faaliyet raporlarının okunması,

5) Yönetim kurulunun ibrası,

6) Dernek organlarının seçilmesi,

7) Diğer yazılı ve sözlü önergeler ile dilek ve temennilerin görüşülmesi,

8) KapanışMO tpDamga Logo

 

Maliye Okulu Mezunları Derneği
Yönetim Kurulu a.

Ahmet KAYA
Genel Başkan

 

Onursal Genel Başkanımızın Konferans Daveti

Dünyanın en büyük avukat topluluğu ve örgütünü oluşturan İstanbul Barosunun İdare ve Vergi Hukuku Komisyonu Başkanı Onursal Genel Başkanımız Av. Mehmet KAYA, tüm mezunlarımızı "Vergi Hukukunda Uzmanlaşma - Gelecek?" konferansına davet ediyor.

Konferansın 15:00'de başlayacağı planlanan ikinci oturumunun konuşmacıları arasında 1981-Ankara mezunumuz Av. Adnan KORKMAZ ile 1983 - 1985 İzmir mezunlarımız Özkan ve Serap (KEÇECİ) SARUHAN'ın kızları Av.Gözde SARUHAN BERK de Uygulama Perspektifinden: Yargıç - Avukat Bakışı konusunda bildirilerini sunacaklar. 

Devamını oku...

 

 

 Cumhuriyetimizin 97. Yılı
Bayramımız Kutlu Olsun

Cumhuriyet Maliye Okuludur, Cumhuriyet Türkiye'dir!

 

Hazırlayan : Alper ALPASLAN (İstanbul -1981)
Seslendiren : Türker Yılmaz
Montaj : Enver Özüstün

 

Kamer Genç Ağabeyimizi Anıyoruz

Yaşamını cumhuriyet değerlerine adayan, bugünleri önceden uyaran öngörüleriyle geleceğe ışık tutan değerli ağabeyimiz Kamer Genç'i aramızdan ayrılışının 5’inci yıl dönümünde saygı, rahmet ve özlemle anıyoruz.

kgenc3

Maliye Okulu Mezunları Derneği

Yönetim Kurulu a.

Ahmet KAYA
Genel Başkan

mo damga

Sevgili, Saygıdeğer Mezunlarımız;


Yeni yıla güzel umutlarla girilir. Kötü olayların geride kalması istenir. 
Yıl içinde yaşanmış üzüntülere rağmen, yılın son günündeki coşkulu, neşeli olma çabası, bu umudu güçlü tutma, umuda sarılma isteğidir aslında.

Devamını oku...

Cumhuriyet devrinde Maliyemiz, üstünde çok çalışılmış bir konudur. Yüzyılların aksaklıklarının giderilmesi ve zamanın getirdiği esasların yerleştirilmesi, büyük emeklerle olmuştur ve daha çok emeklere ihtiyaç vardır.  Maliye Okulu gençlerinin, Maliyemizi ehliyetle işletip ilerleteceklerine inanıyorum. 06 Şubat 1947 İsmet İNÖNÜ