logo_mo

Değerli Üyemiz;

Derneğimizin amaçlarına ulaşabilmesi için üye bilgilerinin güncelleştirilmesi büyük önem arz etmektedir! Güncelleme çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte daha geniş bir kitleye ulaşabilmeyi hedefliyoruz.

Bu çerçevede, lütfen üye formunu doldurunuz. Hataların giderilmesi ve eksiklerin düzeltilmesi için bizimle temas kurunuz.

Öte yandan üyelerimize telefon, SMS ve e-posta yoluyla ulaşıyoruz. Ancak buna rağmen ulaşamadığımız çok sayıda mensubumuzun bulunduğu da bir gerçektir. Bu nedenle tanıdığınız Maliye Okulu mezunlarının isim, e-posta ve telefon bilgilerini bizimle, Derneğimiz bilgilerini de diğer Maliye Okulu mezunlarıyla paylaşırsanız mutluluk duyarız.

Bu vesile ile saygı ve sevgilerimizi sunar, mutluluklar dileriz.

 

MALİYE OKULU MEZUNLARI DERNEĞİ

D
eğerli Mezunumuz,

Bilindiği üzere her mezunumuz, Derneğimizin doğal üyesidir. İzmir ve İstanbul Şubelerimizin Genel Kurullarında alınan karar uyarınca, üyelerimizden asgari 60,-TL yıllık aidat toplanmasına karar verilmiş olup, Ege ve Marmara Bölgesinde ikamet etmekte olan mezunlarımızın asgari 60,-TL yıllık aidat bedelini bağlı bulundukları şubeler bakımından belirtilen hesap numaralarına yatırmalarını rica ederiz. 
Sizlerin desteği ve katkılarınızla çalışmalarımızı geliştirerek sürdürmeyi umut ediyoruz. 
Sevgi ve saygılarımızla,

Maliye Okulu Mezunları Derneği 
İzmir ve İstanbul Şubesi Yönetim Kurulları

AİDAT GÖNDERİMİ İÇİN HESAP BİLGİLERİ:
İstanbul:
IBAN TR21 0006 2000 4390 0006 2978 13
ŞUBE HESAP NO
Garanti Bankası Stadyum Mecidiyeköy Şubesi
439-6297813
İzmir: İş Bankası İzmir-Üçyol Şubesi
IBAN: TR34263044000551515

Cumhuriyet devrinde Maliyemiz, üstünde çok çalışılmış bir konudur. Yüzyılların aksaklıklarının giderilmesi ve zamanın getirdiği esasların yerleştirilmesi, büyük emeklerle olmuştur ve daha çok emeklere ihtiyaç vardır.  Maliye Okulu gençlerinin, Maliyemizi ehliyetle işletip ilerleteceklerine inanıyorum. 06 Şubat 1947 İsmet İNÖNÜ